Ryhmät 2016-2017

Ryhmät 2016-2017

 

 

TAMPERE TAMMELA                                                                      Oppilaiden syntymävuodet ryhmissä

   keA                  keskiviikko 17.15-20.15                                         Aikuiset

   keP1                keskiviikko 14.30-16                                              08-09

   keP2                ke14.30-16.45                                                        05-07

   keP3                ke 14.30-16.45                                                       04-05

   keP6                ke 17.15-19.30                                                        04- 06

   maP1               ma 14.30 – 16                                                         08-09

   maP2               ma14.30-16.45                                                         07

   maP3               ma 14.30-16.45                                                        07

   maP6               ma 17:15-19:30                                                        04-05

   maV                 ma 14:30-16                                                              10-11

   tiA1                  ti 17.15-20.15                                                            Aikuiset

   tiA2                  ti 17.15-20.15                                                            Aikuiset

   tiP1                  ti 14.30-16                                                                  09-08

   tiP2                  ti14:30-16                                                                   08

   tiP3                  ti 14:30-16:45                                                            06-05

   tiP4                  ti 14.30-16:45                                                            04-05

   toP1                 to14.30-16                                                                  08 09

   toP2                 to 14.30-16.45                                                             04 05 06

   toP6                 to 17.15-18.45                                                             08 09

   toP7                 to 17.15-18.45                                                              08 09

   toP8                 to 17.15-19.30                                                              07

   tov1                 to 14.30-15:30                                                              11-12

   tov2                 to 17.15-18.45                                                            10-11

   TS                     ke 17.15-20.15                                                          Yli 13-vuotiaiden työpajaryhmä

   TS                     ke 17.15-20.15                                                          Yli 13-vuotiaiden työpajaryhmä

   TS                     ma 17.15-20.15                                                         Yli 13-vuotiaiden työpajaryhmä

   TS                     ma 17.15-20.15                                                         Yli 13-vuotiaiden työpajaryhmä

   TS                     ti 17.15-20.15                                                            Yli 13-vuotiaiden työpajaryhmä

   TS                     to 17.15-20.15                                                           Yli 13-vuotiaiden työpajaryhmä

 

TAMPERE VERKARANTA

   toA                   to 9-12                                                                         Aikuiset

 

 

 TAMPERE EPILÄ

   EA                     ti 17.15-20.15                                                            Aikuiset

   EP1                   ti 14.30-16                                                                  08

   EP2                   ti 14.30-16.45                                                             07

   EP3                   ti 16.30-18                                                                  08-10

   EP4                   ke 14.30-16                                                                08-10

   EP5                   ke 17-18.30                                                                08-10

   EP6                   ke 16.30 - 18.45                                                        04-07

   EP7                   ke 14.30 - 16.45                                                        07-08

   EP8                   to 17.15 - 19.30                                                         05-07

   ES                     ma 16.30-19.30                                                         Yli 13-vuotiaiden työpajaryhmä

   EV2                  to 17.30-18.30                                                             11-12

 

TAMPERE HERVANTA

   HP1                  15.15-16.45                                                                08-09

   HP2                  ke 14.30-16                                                                07-09                                              

   HP3                  to 16.45-19                                                                 05-06                                              

   HP4                  ma 15.15-17.30                                                         07-04

   HP5                  ke 16-18.15                                                                07-04

  

AKAA                                                                                                       

   AP1                  ma 14.30-16                                                               08-09

   AP2                  ke 16-17.30                                                                08

   AP3                  ke 17.45-20                                                                04-07

   AP4                  to 15.15-17.30                                                           04-07

   AP5                  ti 15:15-17:30                                                            04-05

   AS                     to 17.45-20.45                                                          Yli 13-vuotiaiden työpajaryhmä

   AV                    ke 14.30 – 16                                                             10-12

 

KANGASALA

  KA                     tiistai 17.30-20.30                                                    Aikuiset

   KP1                  ma 15.30-17                                                               09-07                                              

   KP2                  ke 15.30-17     Kirkkoharjun koulu                             08-07                                                                     

   KP3                  ma 17.15-19.30                                                         05-07                                              

   KP4                  ke 17.15-19:30  Kirkkoharjun koulu                          06-03

   KP5                  to klo 15.30-17                                                          08-09

 

LEMPÄÄLÄ

   LP1                   ti 15.15-16.45                                                            08-09

   LP2                   ti  17.15-19.30                                                           04-07                                              

   LP3                   to 15.15-17.30                                                            06-07

   LP                     to 17.45-20                                                                 06-07

   LS                      ma 17-20                                                                   Yli 13-vuotiaiden työpajaryhmä

   LV                     ma 15.00-16.30                                                           10-12

 

MÄNTTÄ

   MA                   ke 18-21                                                                    Aikuiset

   MP1                 ma 15:30-17.45                                                        09-08

   MP2                 ke 15.30--17:45                                                        08-06

   MP3                 ke 15.30--17:45                                                        04-05

   MS                   ti 18-21                                                                     Yli 13-vuotiaiden työpajaryhmä

 

NOKIA KERHOLA

   NMP1             ma 14.30-15.30 Myllyhaan koulu                                   07-08

   NNP1              to 14.30-15.30 Nokian koulu                                        06-09

   NP1                  to 17.00-19.15                                                            06-07

   NP2                  ke 17:45-2                                                                  04-06

   NP4                  ke 15.30-17                                                                08-09

   NP5                  ti 17-19.15                                                                  04-06

   NP6                  ma 17.00-18.30                                                         09-10

   NP8                  ke 13.30-1                                                                  08-10

   NP9                  ti 14.30 - 16.45                                                            07

 

ORIVESI

   OA                    ke 18-21                                                                      Aikuiset

   OP1                  to 15 - 16.30                                                               11-09

   OP2                  ke  15.15-17.45                                                          06-07

   OS                    to 16-19.15                                                                 Yli 13-vuotiaiden työpajaryhmä                                                    

  

PIRKKALA

   PNP1               ti 14.15-15.45 Nuolialan koulu                            08-09                 

   PNP2               ma 15.15-17.30 Nuolialan koulu                        06-07

   PNP3               ti 16.00-18.15 Nuolialan koulu                            03-05

   PTP1                to 13.30-15 Toivion koulu                                     08-09

   PTP2                to 15.30-17.45 Toivion koulu                               07-05

 

  

VESILAHTI

   VK1                  ke 14.30-16,Tapola                                                 08-09

   VK2                  ke 16.15-18.30 Tapola                                            04-06

   VK3                  to 14.45-17 Tapola                                                  04-06

   VN                    ti 15.15-16.45 Narvan koulu                                   07-09

   VY                     ma 14.30-16 Ylämäen koulu                                  07-09

  

VIRRAT

  VtA                   to 18-21                                                                      Aikuiset

   VtP1                ke 16-18.45                                                                04-08

   VtP2                ti 16-18:15                                                                  99-04

  

YLÖJÄRVI

  Yke1                 14.30-16.00                                                               05-08

   Yke2                ke 16.00-18.15                                                          03-06

   Yke3                ke 18.15-20.30                                                           03-05

   Ype                  pe 13.45-16                                                                04-06

   Yto1                 to 14:30-16                                                                 07-09

   Yto2                 torstai 16-18:15                                                          03-06


Klarna Checkout
-kauppiaan tiedot