Ryhmät 2018-2019

Ryhmät 2018-2019

 

 

Ryhmä Päivä ja aika   syntymäajat ryhmissä
       
TAMPERE TAMMELA, Peltokatu 16 C    
keA ke 17.15-20.15   aikuiset
keP1 ke 14.30-16    09
keP2 ke14.30-16.45   07-08
keP6 ke 17.15-18.45   09-10
keP7

ke 16.30-18.45

  05-08
kev ke 15.15-16.45   13-14
maP1 ma 14.30 - 16   09-10
maP2 ma14.30-16.45   06-08
maP6 ma 16.30-18.45    06-08
maP7 ma 17:15-19:30    05-06
tiA ti 17.15-20.15   aikuiset
tiP1 ti 14.30-16   11-12
tiP2 ti14:30-16   09
tiP3 ti 14:30-16:45   07-08
tiP6 ti 16.30-18.45   05-08
toP1 to14.30-16   11-12
toP2 to 14.30-16.45   07-08
toP6 to 17.15-18.45   10-11
toP7 to 17.15-18.45   09-10
toP8

to 16.30-18.45

  06-08
TSke ke 17.15-20.15   00-04
TSti  ti 17.15-20.15   00-04
TSti  ti 17.15-20.15   00-04
TSto  to 17.15-20.15   00-04
       
TAMPERE VERKARANTA, Vuolteentori 2    
toA1 to 9-12   aikuiset
toA2 to 17.15-20.15   aikuiset
       
TAMPERE EPILÄ, Pispalan valtatie 133    
EA ti 17.15-20.15   aikuiset
EP1 ma 14.30-16.45   08
EP10 to 17.15 - 18.45   11
EP2 ti 14.30-16.45   07
EP3 ti 14.30-16   09
EP4 ti 17.15-18.45   10
EP5 ke 14.30-16   10
EP6 ke 14.30-16.45   07-08
EP7 ke 17.15-18.45   10
EP8 ke 17.15-18.45   11
EP9 to 14.30-16.45   05-06
EV1 ma 17.15-18.45   12-13
EV2 to 17.15-18.45   12
       
TAMPERE HERVANTA, Lindforsinkatu 5    
HP1 ke 15-16.30   09-11
HP2 to 15-16.30   09-10
HP3 ma 15.15-17.30   07-08
HP4 to 16.30-18.45   04-07
HP5 ke 16.30-18.45   05-07
HP6 ma 17.30-19   09-12
       
TAMPERE VUOREKSEN KOULU, Rautiolanrinne 2  
VP1 ma 13.30-15   09-11
VP2 ma 15.15-16.45   06-10
       
AKAA, Ryödintie 2    
Ake1 15.45-17.15   10-11
Ake2 17.30-19.45   07-08
Ato1 15.45-17.15   09-10
Ato2 17.30-19.45   01-06
     
KANGASALA, Ainontie 6 ja Kangasalantie 1109    
KA ti 17.30-20.30   aikuiset
KP1 ma 15.30-17    9-12
KP2 ke 15-17.15    07-08
KP3 ma 17.15-19.30    07-09
KP4 ke 17.30-19:45    05-07
KP5 to klo 15.30-17     09-11
       
LEMPÄÄLÄ, Asematie 6    
LP1 ti 15-16.30   09-11
LP2 ti  16.45-19   05-08
LP3 to 15-16.30   09-10
LP4 to 16.45-19   05-08
LS ma 17-20   01-05
LV ma 15.00-16.30   11-13
       
MÄNTTÄ-VILPPULA, Itätorikatu 4    
MA ke 18-21   aikuiset
MP1 ke 15.45-18.00   08-11
MP2 ma 16.00-18.15   08-09
MS ti 16-19   99-05
       
NOKIA, Souranderintie 13    
Nke1 ke 13.30-15  Kerhola 09-10
Nke2 ke 15.15-17.30 Kerhola 08 (09)
Nke3 ke 17.45-20.00 Kerhola 04-07
Nma2 ma 17.00-18.30 Kerhola 09-11
NmaH1 ma 14.30-16  Harjuniityn koulu 09-10
Nti1 ti 15-17.15 Kerhola 07-08
Nti2 ti 17.30-19 Kerhola 11-13
Nto2 to 17.00-19.15 Kerhola 06-08
NtoN1 to 14.30-16   Nokian koulu 09-10
       
ORIVESI, Keskustie 37    
OP1 ti 15.30 - 17   09-11
OP2 ke  16.30-18.45   06-07
OP3 to  15.15-17.45   02-07
       
PIRKKALA, Jaakontie 5 ja Korpitie 13    
PNP1 ti 17.00-18.30  Nuolialan koulu 09-11
PNP2 ma 15.15-17.30 Nuolialan koulu 05-08
PTP1 to 14.15-15.45 Toivion koulu 09-11
PTP2 to 16.15-18.30 Toivion koulu 07-08
       
VESILAHTI, Tapolantie 1 b    
VK1 ke 14.30-16 Kirkonkylä 10-12
VK2 ke 16.15-18.30 Kirkonkylä 06-08
VK3 to 14.45-17 Kirkonkylä 05-09
VN ti 14.45-17 Narvan koulu 07-10
VY ma 14.30-16 Ylämäen koulu 09-11
       
VIRRAT, Virtaintie 36    
VtA to 18-21   aikuiset
VtP1 ke 16-18.45    
VtP2 ti 16-18:15    
       
YLÖJÄRVI, Suojastentie 10    
Yke1 ke 14.30-16.00   11-12
Yke2 ke 16.00-18.15   06-08
Ype pe 14.30-16   10
YS ke 18.15-20.30   03-06
Yto1 to 14:30-16   08-09
Yto2 to 16.15-18.30   07-08

Klarna Checkout
-kauppiaan tiedot